مرکز فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
بهترین مدل اتو بخار تفال
قیمت زودپز برقی
سنگ تراورتن
adrapanagroup
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :admin
تاريخ: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۰۸:۲۴

شروع قيمت از: ۳.۹۵۰.۰۰۰ تومان

۳ شب مسكو + ۴ شب سن پترزبورگ

تاريخ شروع : ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

تاريخ پايان : ۱۳۹۶/۰۶/۲۴

مدت اقامت : ۷ شب

نوع سفر : هوايي

ايرلاين : قشم اير

ويزا + بليط رفت و برگشت هواپيمايي قشم اير

بليط داخلي هوايي

۷ شب اقامت + صبحانه، ۲ يا ۴ وعده نهار

ترانسفر فرودگاهي

راهنماي فارسي زبان

گشت طبق برنامه

سيم كارت رايگان براي هر اتاق

بيمه

نام هتل درجه هتل خدمات دو تخته
يك تخته

Hotel غير مجاز مي باشدmos

۳ ستاره BB ۳,۹۵۰,۰۰۰ ۵,۱۰۰,۰۰۰

Park Inn Pribaltiyskaya hotel

۴ ستاره BB

Korston hotel

۴ ستاره BB ۴,۱۵۰,۰۰۰ ۵,۴۵۰,۰۰۰

Moscow StPetersburg hotel

۴ ستاره BB

President Moscow hotel

۴ ستاره BB ۴,۱۵۰,۰۰۰ ۵,۴۵۰,۰۰۰

Park Inn Pulkovskaya hotel

۴ ستاره BB

Radisson Slavyanskaya hotel

۴ ستاره BB ۴,۵۵۰,۰۰۰ ۵,۹۹۰,۰۰۰

Solo Soغير مجاز مي باشد Vasilyevskiy hotel

۴ ستاره BB

Novotel Moscow City hotel

۴ ستاره BB ۴,۵۵۰,۰۰۰ ۵,۹۹۰,۰۰۰

Soغير مجاز مي باشد Olympia Garden hotel

۴ ستاره BB

Sheraton Palace Moscow hotel

۵ ستاره BB ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۷,۱۸۰,۰۰۰

Solo Soغير مجاز مي باشد Bridge hotel

۵ ستاره BB

Marriott Grand hotel

۵ ستاره BB ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۷,۱۸۰,۰۰۰

Corinthia hotel

۵ ستاره BB

«تمامي قيمت ها به تومان مي باشد»


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۳۹

آغاز ثبت نام سفرهاي عتبات تاسوعا و عاشورا

ثبت نام سفرهاي عتبات تاسوعا و عاشورا از صبح چهارشنبه ۸ شهريور آغاز مي شود.

در متن اطلاعيه اين سازمان آمده است:

با عنايت به برنامه‌ريزي‌صورت گرفته، مشتاقان‌سفر زيارتي عتبات عاليات براي اعزام هاي بازه زماني ۳۱ شهريور لغايت ششم آبان ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه هشتم شهريورماه ۹۶ مي‌توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir نسبت به ثبت نام در كاروان‌هاي عتبات (ثبت نام بدون قرعه كشي) اقدام كنند.

لازم بذكر است كساني كه براي اولين بار مي‌خواهند در سامانه جامع عتبات سازمان حج و زيارت (www.atabat.org.ir) براي سفر زيارتي عتبات عاليات نام نويسي كنند، بايد ابتدا در اين سامانه به عنوان كاربر جديد ثبت نام و بعد از اين ثبت نام، ظرفيت‌هاي خالي كاروان‌هاي عتبات استان مورد نظر براي ثبت نام براي كاربر جديد قابل نمايش خواهد بود.

متقاضيان اين سفر زيارتي با مراجعه به سامانه مذكور و همراه داشتن اطلاعات فردي مي‌توانند براي خود و همسفران‌شان ثبت نام كنند.

راهنماي ثبت نام:

اگر بار اول است كه وارد اين سامانه شده ايد، بايد ابتدا روي گزينه ي “اگر كاربر جديد هستيد اينجا كليك فرماييد” كليك كنيد. سپس مانند نمونه ي زير، فرم ثبت نام را پر نماييد:

آغاز ثبت نام سفرهاي عتبات تاسوعا و عاشورا

آغاز ثبت نام سفرهاي عتبات تاسوعا و عاشورا

 • دقت داشته باشيد كه بايد جهت ثبت نام از شماره همراه اول استفاده فرماييد.

 • كد ملي ثبت شده با اطلاعات ثبت احوال كنترل و كد ملي اشتباه غيرفعال خواهند شد.

 • كد ملي وارد شده جهت نام كاربري ورود به سيستم استفاده خواهد شد.

 • كد فعالسازي به شماره همراه شما پيامك خواهد شد .  در ثبت آن دقت فرماييد.

بعد از ثبت نام، ظرفيت‌هاي خالي كاروان‌هاي عتبات استان مورد نظر فرد متقاضي نمايش داده مي شود. و در آخر بري پيگيري وضعيت زائر ثبت نام كرده، به بخش “ بررسي وضعيت ثبت نام زائر ” مراجعه نماييد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۲۴:۰۲

فستيوال كوپر هيل چيز | غلت خوردن از تپه

هر ساله فستيوال هاي زيادي در همه جاي دنيا برپا مي شود، فستيوال هايي كه گاهي در رابطه با بزرگداشت يك واقعه هستند، گاهي فستيوال هاي غذايي و در بعضي از كشورهاي دنيا هم جشنواره هايي برپا مي شود كه از شدت عجيب و بامزه بودن بيشتر شبيه شوخي هستند!

اما اين فستيوال ها ابدا براي آن كشور شوخي نيست، بلكه يك جشن جدي و پر هيجان است كه اتفاقا ريشه ي تاريخي هم دارد. يكي از اين فستيوال هاي بامزه و عجيب، فستيوال كوپر هيل چيز در انگلستان نام دارد. فستيوالي كه در آن هر كه غلتش تند باشد، شانسش هم بيشتر خواهد بود. در ادامه با آدراپانا همراه باشيد تا با فستيوال كوپر هيل چيز آشنا شويد.

فستيوال كوپر هيل چيز

در كشور انگلستان دهكده اي كوچك به نام بروك ورث (Brockworth) وجود دارد كه تقريبا ۲۰۰ سال است كه ميزبان فستيوال كوپر هيل چيز بوده است. در اين فستيوال كه هر سال برگزار مي شود، يك تكه پنير گرد از بالاي تپه ي هيل به پايين انداخته مي شود و مسابقه دهندگان بايد خودشان را به پنير برسانند. اين تپه شيب فوق العاده زيادي دارد و در عرض چند ثانيه، اين پنير به سرعت بالايي مي رسد و رسيدن به آن ترسناك تر و خطرناك تر.

اگر بخواهيم شيب را از ۱۰۰ درصد حساب كنيم، شيب تپه ي كوپر ۵۰ درصد است و در بعضي از جاها تقريبا كاملا عمود مي شود بنابراين ايستادن روي ۲ پا تقريبا غير ممكن است و در تمام مسير بايد قل خورد! معمولا در طول هر مسابقه آسيب و جراحات و شكستگي ها وجود دارد و چيز غير عادي اي نيست.

در فستيوال كوپر چيز سال ۱۹۹۷، ۳۳ نفر دچار شكستگي جدي استخواني شدند و در نتيجه باعث شد تا مسابقه به طور كامل متوقف شود. يك بار ديگر كه اين مسابقه به طور كامل كنسل شد، به سال ۲۰۱۰ بر مي گردد كه در آن سال فرياد طرفداران و تماشاچيان كناره ي زمين از ترس ديدن آسيب ها منجر به آن شد.

فستيوال كوپر هيل چيز | غلت خوردن از تپه

فستيوال كوپر هيل چيز | غلت خوردن از تپه

تاريخچه ي فستيوال كوپر هيل چيز

تاريخ دقيقي از شروع اين فستيوال در دست نيست اما اين باور وجود دارد كه قدمت آن به دهه ي ۱۸۰۰ مي رسد. بعضي ديگر بر اين باورند كه تاريخ آن به اندازه ي دوران رم باستان قديمي است. آنها مي گويند كه در  زمان هاي بسيار دور، بر روي تپه ي كوپر قلعه اي وجود داشته است كه يكي از ساكنان قلعه روزي، شي اي را به پايين تپه مي اندازد و بعد به دنبال آن تا پايين غلت مي زند، بعد از آن اين فستيوال شكل مي گيرد.

مسابقه ي فستيوال كوپر هيل چيز در واقع متشكل از ۵ سابقه است كه ۴ تاي آن براي مردان و يكي براي خانم هاست. گاهي هم تپه ي امني با شيب كم تر براي كودكان در نظر گرفته مي شود تا آن ها هم بتوانند به نوبه ي خود به دنبال پنير غلت بزنند. در هر مسابقه بين ۲۰ تا ۴۰ نفر شركت مي كند و در دوران قديم فقط بومي ها حق شركت در آن را داشتند اما حالا مردم تمام دنيا مي توانند در اين مسابقه شركت كنند، شما هم مي توانيد در زمان مناسب به انگلستان سفر كرده و در آن شركت كنيد!

فستيوال كوپر هيل چيز | غلت خوردن از تپه

فستيوال كوپر هيل چيز | غلت خوردن از تپه


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۲:۱۶

هتل مركور گابلين پليس (Mercure Paris Gobelins Place d’Italie) پاريس

هتل مركور گابلين پليس يكي از هتل هاي ۴ ستاره كشور فرانسه و شهر پاريس مي باشد. اين هتل واقع در مركز پاريس بوده و داراي امكانات رفاهي مناسبي جهت پذيرايي از مهمانان است.


جهت اطلاع از پكيج هاي تور فرانسه با همكاران ما تماس حاصل نماييد : ۸۸۵۴۲۰۹۴-۰۲۱


تمامي اتاق هاي هتل هتل مركور گابلين مجهز به سيستم تهويه هواي مطبوع بوده و مقاوم در برابر صدا مي باشند. از جمله امكانات اين اتاق ها مي توان به تلويزيون صفحه تخت به همراه كانال هاي ماهواره اي، ميني بار، امكانات چاي و قهوه ساز و حمام اختصاصي به همراه سشوار اشاره كرد. برخي از اتاق هاي هتل داراي نماي زيبايي رو به برج ايفل مي باشند.

مسافران و گردشگران تور فرانسه با اقامت در اين هتل مي توانند قبل از شروع يك روز كاري و يا تفريحي، صبحانه را در اتاق مخصوص صبحانه و يا بر روي تراس ميل نمايند.

ايستگاه متروي Place d’Italie حدود ۱۲۱ متر با هتل فاصله دارد. همچنين تا رستوران ها و فروشگاه هاي موجود در خيابان پر جنب و جوش Rue Mouffetard كمتر از نيم كيلومتر فاصله است.

از جمله ساير امكانات و خدمات هتل مركور گابلين مي توان به دسترسي به wifi رايگان در سراسر هتل، ميز پذيرش ۲۴ ساعته، خشكشويي و لباسشويي و پاركينگ اشاره كرد.

اين منطقه براي افرادي كه به تماشاي آثار باستاني، كليساها و هنر هر شهر در هنگام سفر علاقه مند هستند انتخاب مناسبي است.

ورود حيوانات خانگي به درون هتل مجاز مي باشد.(ممكن است هزينه جداگانه دريافت شود)

كاركنان هتل به ۶ زبان فرانسوي، انگليسي، تركي، ايتاليايي، اسپانيايي و عربي قادر به گفتگو با مهمانان مي باشند.


مسافران و گردشگراني كه قصد سفر به كشور فرانسه و شهر پاريس را دارند مي توانند هتل مركور گابلين پليس را براي اقامت در اين شهر انتخاب نمايند. همچنين مي توانيد اطلاعات ساير هتل هاي شهر پاريس را در سايت آدراپانا تراول مشاهده نماييد.


 

هتل مركور گابلين پليس | پاريس


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۱:۳۳

جمعه ‏بازار سنتي تهران | پاركينگ پروانه

جمعه بازار پروانه، بازار بزرگ صنايع دستي و سنتي پايتخت است كه طرفداران بسياري دارد و هر جمعه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۶ عصر باز است.

جمعه بازار پروانه محل تجمع بسياري از هنرمندان و فروشندگاني است كه از شهرهاي مختلف براي فروش لوازم دست‌ساز هنري، اجناس آنتيك و بسياري لوازم ديگر هر جمعه در پاركينگ پروانه گرد هم مي‌آيند.

اگر يك روز جمعه گذرتان به خيابان جمهوري افتاد، حتماً سري به اين پاركينگ چند طبقه بزنيد. اينجا بيشتر از همه مناسب هنر دوستان و كساني است كه دوست دارند حداقل دقايقي را به شادي سپري كنند.

جمعه‌ها ديگر در اين پاركينگ ماشيني پارك نمي‌شود بلكه اين فروشندگان هستند كه بساط خود را پهن مي‌كنند. اين پاركينگ در سه طبقه به اين جمعه بازار اختصاص دارد و هر طبقه از آن مختص فروش اجناس متفاوتي است.

صفحات گرامافون، عتيقه‏ جات، وسايل تزئيني، كارهاي دستي‏ و … در اين پاركينگ به فروش مي رسد. در اين بازار هر آنچه كه فكرش را بكنيد را پيدا خواهيد كرد.

پاركينگ پروانه

پاركينگ پروانه

در طبقه اول اجناس آنتيك، عتيقه نو و دست‌دوم به فروش مي‌رسد. در اين طبقه شما مي‌توانيد زيورآلات قديمي، تابلوها، گرامافون، كتاب و عكس‌هايي كه حس نوستالژي را در شما زنده مي‌كنند، پيدا كنيد.

طبقه دوم اين پاركينگ به صنايع دستي و سنتي اختصاص دارد. لباس‌هاي سنتي، محصولات چرم، فيروزه‌كوبي و فرش‌هاي دستي در اين طبقه به فروش مي‌رسد.

در طبقه سوم اين بازار غرفه‌هاي صنايع دستي قرار دارد. زيورآلات دست‌ساز، لباس و بسياري اجناس رنگارنگ و زيبا را در اين طبقه پيدا خواهيد كرد.

اكثر افرادي كه به اين پاركينگ مي آيند، با حس و حال اين‏جا ارتباط برقرار مي‏ كنند و معمولا هم پول كافي براي خريد ندارند. به قول شاعر، در واقع دوست دارند كه خيلي چيزها بخرند، «غم نان اگر بگذارد»!

پاركينگ پروانه

پاركينگ پروانه

بعضي‏ ها، مثل مردمان خوش‏ قلب و دلنشين تركمن، كيلومترها سفر مي‏ كنند تا حاصل دسترنج مردمان سرزمين‏شان را به قيمتي كه معمولا كمتر از زحمتش است، بفروشند. اين‏ها شب تا صبح بيدار بوده ‏اند تا درستكارانه پول دربياورند.

براي رفاه حال شهروندان در اين پاركينك رستوران و اورژانس هم قرار داده شده است و شما مي‌توانيد از خوردن فلافل و سمبوسه‌هاي خوش‌طعم اين بازار در كنار گردش و خريد لذت ببريد.

گردشگران خارجي نيز اين بازار را يكي از بهترين بازارهاي تهران براي گردش و خريد به شمار مي‌آورند و در رسانه‌هاي گردشگري بسياري از اين جمعه بازار به عنوان بهترين بازار تهران نام برده شده است.

‏از دولت و مسئولان انتظار مي رود از اجناس ساخت مردمان ايراني حمايت كند، از جوانان و خصوصا هنرمندان و روشن‏فكران پشتيباني كند و برايشان فرصت‏ هايي ايجاد كند تا بتوانند هنرشان را به مردم ارائه دهند، نه به صورت زيرزميني، بلكه به شكلي كاملا بي‏ پرده و با وقار! در شأن يك انسان روشن‏فكر! اين حق مردم يك كشور است! به اميد حمايت بيشتر از اين دسته فعاليت هاي هنري اقتصادي.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۴:۱۷

هتل كامبون (Hotel Cambon, paris) پاريس

هتل كامبون يكي از هتل هاي ۴ ستاره كشور فرانسه و شهر پاريس مي باشد. اين هتل  مدرن و لوكس در مركز پاريس و در يك منطقه تاريخي قرار گرفته است.

تمامي اتاق هاي هتل كامبون مجهز به سيستم تهويه هواي مطبوع بوده و مقاوم در برابر صدا هستند. از جمله امكانات اين اتاق ها مي توان به دسترسي به wifi رايگان، تلويزيون صفحه تخت به همراه كانال هاي ماهواره اي و ميني بار اشاره كرد. طراحي دكور هر يك از اتاق ها به صورت مجزا و با رنگ هاي روشن مي باشد. برخي از اتاق ها داراي يك تراس يا بالكن اختصاصي با نمايي رو به باغ Tuileries مي باشند.


جهت اطلاع از پكيج هاي تور فرانسه با همكاران ما تماس حاصل نماييد : ۸۸۵۴۲۰۹۴-۰۲۱


هر روز صبح، صبحانه به صورت بوفه (سلف سرويس) ارائه خواهد شد. مهمانان در صورت تمايل مي توانند صبحانه را درون اتاق هاي خود ميل نمايند. انواع نوشيدني را نيز مي توانيد از بار هتل كه داراي سقف شيشه اي است سفارش دهيد.

هتل كامبون تنها ۵ دقيقه (پياده) با ميدان وندوم و خيابان Saint-Honoré و مغازه هاي لوكس موجود در آنها فاصله دارد. ايستگاه متروي كنكورد نيز حدود ۵۱ متر با هتل فاصله دارد. از طريق اين ايستگاه مي توانيد به بسياري از جاذبه هاي گردشگري شهر پاريس نظير خيابان شانزه ليزه دسترسي داشته باشيد.

اين منطقه براي افرادي كه به خريد كردن، خوردن غذاهاي لذيذ و بازديد از موزه ها در هنگام سفر علاقه مند هستند انتخاب مناسبي است.

تعدادي از برندهاي معروف موجود در اين منطقه كه مي توانيد از آنها خريد نماييد : H&M, Zara, Chanel, Rolex, Cartier

زوج هاي جوان امتياز ۹.۳ را براي سفر دو نفره به اين هتل داده اند.

لازم به ذكر است، ورود حيوانات خانگي به درون هتل مجاز نمي باشد.

كاركنان هتل به ۶ زبان فرانسوي، انگليسي، آلماني، ايتاليايي، روسي و اسپانيايي قادر به گفتگو با مهمانان مي باشند.


مسافران و گردشگراني كه قصد سفر به كشور فرانسه و شهر پاريس را دارند مي توانند هتل كامبون را براي اقامت در اين شهر انتخاب نمايند. همچنين مي توانيد اطلاعات ساير هتل هاي شهر پاريس را در سايت آدراپانا تراول مشاهده نماييد.


 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۲۳:۱۸

هتل نووتل پاريس گار مونپارناس (Novotel Paris Gare Montparnasse) پاريس

هتل نووتل پاريس گار مونپارناس يكي از هتل هاي ۴ ستاره كشور فرانسه و شهر پاريس مي باشد. اين هتل مدرن و لوكس واقع در مركز پاريس بوده و در نزديكي بسياري از نقاط گردشگري اين شهر قرار گرفته است.

اتاق هاي اين هتل داراي دكوري مدرن و نورگير عالي مي باشند. از جمله امكانات اتاق ها مي توان به تلويزيون صفحه تخت HD با سايز بزرگ به همراه كانال هاي ماهواره اي، كتري الكتريكي، ميني بار، دسترسي به wifi رايگان و آب معدني رايگان اشاره كرد. حمام اختصاصي موجود در اتاق ها داراي وان و يا دوش حمام مي باشند.


جهت اطلاع از پكيج هاي تور فرانسه با همكاران ما تماس حاصل نماييد : ۸۸۵۴۲۰۹۴-۰۲۱


تمامي اتاق ها مجهز به سيستم تهويه هواي مطبوع بوده و مقاوم در برابر صدا مي باشند. اين امكان باعث مي شود تا در هنگام استراحت مهمانان از ورود سر و صداي اضافي به درون اتاق ها جلوگيري شود.

هتل نووتل پاريس گار مونپارناس داراي يك رستوران به نام ‘N’Café’ مي باشد. همچنين قسمت بار هتل نيز از صبح تا نيمه هاي شب آماده پذيرايي از مهمانان است. در اين بار مي توانيد انواع نوشيدني را سفارش دهيد. امكان تماشاي مسابقات ورزشي در تلويزيون بزرگ نيز براي مهمانان فراهم است.

هر روز صبح، صبحانه به صورت بوفه (سلف سرويس) در رستوران هتل و يا بر روي تراس آفتابي ارائه مي شود. صبحانه شامل انواع ميوه، شيريني، تخم مرغ، غذاهاي سرد و غذاهاي گرم مي شود. يك صبحانه ويژه نيز در قسمت بار هتل در دسترس مهمانان خواهد بود.

در زمان تعطيلات مدارس فرانسوي، انواع سرگرمي هاي مخصوص كودكان در طي ساعات صرف صبحانه فراهم خواهد بود.

از جمله ساير خدمات و امكانات هتل نووتل پاريس گار مونپارناس مي توان به دسترسي به wifi رايگان، ميز پذيرش ۲۴ ساعته، پاركينگ، خدمات خشكشويي و لباسشويي، روزنامه رايگان و ۲ كامپيوتر در لابي هتل اشاره كرد.

ايستگاه هاي متروي Pasteur و Montparnasse-Bienvenüe حدود ۴۰۰ متر با هتل فاصله دارند. از طريق اين ايستگاه ها مي توانيد دسترسي مستقيمي به بسياري از جاذبه هاي گردشگري شهر پاريس نظير برج ايفل، منطقه مارايس، خيابان شانزه ليزه، مونتمارتر و سنت ژرمن داشته باشيد.

اين منطقه براي افرادي كه به بازديد از جاذبه هاي گردشگري و مكان هاي تاريخي در هنگام سفر علاقه مند هستند انتخاب مناسبي است.

زوج هاي جوان براي سفر دو نفره امتياز ۸.۰ را به اين هتل داده اند.

كاركنان اين هتل به ۵ زبان، فرانسوي، انگليسي، پرتغالي، اسپانيايي و ايتاليايي قادر به گفتگو با مهمانان مي باشند.

ورود حيوانات خانگي به درون هتل مجاز است.(ممكن است هزينه جداگانه دريافت شود)


مسافران و گردشگراني كه قصد سفر به كشور فرانسه و شهر پاريس را دارند مي توانند هتل نووتل پاريس گار مونپارناس را براي اقامت در اين شهر انتخاب نمايند. همچنين مي توانيد اطلاعات ساير هتل هاي شهر پاريس را در سايت آدراپانا تراول مشاهده نماييد.


 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۳:۰۸

تور رم + ونيز ۷ آبان ۹۶ (۸ شب)

شروع قيمت از : 

هتل چهار و پنج ستاره

چهار ستاره

تاريخ شروع : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷

تاريخ پايان : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵

مدت اقامت : ۸ شب

نوع سفر : هوايي

ايرلاين : آليتاليا

بليط رفت و برگشت هواپيمايي آليتاليا

اقامت در هتل هاي تاپ ۴ و ۵ ستاره با صبحانه

اخذ ويزاي شينگن

ترانسفر فرودگاهي

ليدر فارسي زبان

بيمه مسافرتي

گشت شهري

نام هتل درجه هتل خدمات دو تخته يك تخته
No Name Rome hotel ۴ ستاره BB ۸.۹۹۰.۰۰۰ تومان ۱۳.۹۹۰.۰۰۰ تومان
No Name Venice hotel

مدارك لازم براي ويزاي شينگن:

اصل و ترجمه مدارك

تاييد دادگستري و امور خارجه سند مالكيت ملك

گواهي اشتغال به كار

پرينت ۶ ماهه حساب بانكي

تمكن مالي حساب

صل پاسپورت با حداقل۷ ماه اعتبار

۲ قطعه عكس رنگي پشت زمينه سفيد ۶ * ۴ 

اصل شناسنامه

آدرس و تلفن دقيق منزل و محل كار مسافر

ضمانت نامه بانكي


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۱:۳۷

هتل نوسكي فروم (Nevsky Forum Hotel) سنت پترزبورگ

هتل نوسكي فروم يكي از هتل هاي ۴ ستاره كشور روسيه و شهر سنت پترزبورگ مي باشد. اين هتل زيبا در منطقه ي معروف Nevsky و واقع در مركز شهر مي باشد. ايستگاه متروي Mayakovskaya در ۱۵ دقيقه اي هتل واقع شده است.

اين هتل اتاق هاي زيبا و شيك همراه با اينترنت رايگان و پاركينگ رايگان را به مهمانان ارائه مي كند. تمامي اتاق هاي اين هتل به زيبايي دكوراسيون شده است، امكاناتي نظير تلويزيون صفحه تخت، ميني بار و تهويه هواي مطبوع را ارئه مي كنند. حمام هاي خصوصي موجود در اين هتل ها بسيار نوراني هستند و با امكاناتي مانند دمپايي، سشوار و لوازم آرايشي بهداشتي رايگان تجهيز شده اند.

رستوران La Presse همه روزه، صبحانه و غذاهاي عالي سرو مي كند. ولي اگر نياز به نوشيدني داشتيد، مي توانيد به بار مجلل هتل برويد و از نوشيدني ها لذت ببريد.

مهمانان مي توانند خدمات رزرو تور، رزرو بليط و دستگاه خودپرداز را درون لابي هتل بيابند.

موزه داستايوفسكي و كليساي ولاديميري ۱۰ دقيقه و تا فرودگاه Pulkovo هم حدود ۲۰ دقيقه تا هتل نوسكي فروم فاصله دارد.

خيابان Tsentralny براي افرادي كه به موزه ها، فرهنگ و پياده روي شهري در هنگام سفر علاقه مند هستند انتخاب مناسبي است.

زوج هاي جوان به اين هتل امتياز ۹.۷ را داده اند. حيوانات خانگي اجازه ي ورود به اين هتل را دارند و هيچ هزينه ي اضافي نياز به پرداخت ندارد.

كاركنان هتل به ۸ زبان تركي، روسي، نروژي، فرانسوي، اسپانيايي، انگليسي، آلماني و دانماركي قادر به گفتگو با مهمانان مي باشند.


مسافران و گردشگراني كه قصد سفر با تور روسيه به شهر سنت پترزبورگ را دارند مي توانند هتل نپتون بيزينس را براي اقامت در اين شهر انتخاب نمايند. همچنين مي توانيد اطلاعات ساير هتل هاي شهر سنت پترزبورگ را در سايت آدراپانا تراول مشاهده نماييد.


 

هتل نوسكي فروم | سنت پترزبورگ


برچسب‌ها: ،

نويسنده :admin
تاريخ: ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۰۹:۵۷

هتل گراند سنت ميشل (Grand Hotel Saint Michel) پاريس

هتل گراند سنت ميشل يكي از هتل هاي ۴ ستاره كشور فرانسه و شهر پاريس مي باشد. اين هتل واقع در مركز پاريس بوده و فاصله بسيار كوتاهي تا باغ لوكزامبورك دارد.

تمامي اتاق هاي هتل گراند سنت ميشل مجهز به سيستم تهويه هواي مطبوع بوده و هر يك داراي دكوري با طراحي متفاوت مي باشند. از جمله امكانات اين اتاق ها مي توان  به دسترسي به wifi رايگان، تلويزيون صفحه تخت و حمام اختصاصي مدرن اشاره كرد. برخي از اتاق ها داراي نماي زيبايي رو به سطح شهر پاريس هستند.


جهت اطلاع از پكيج هاي تور فرانسه با همكاران ما تماس حاصل نماييد : ۸۸۵۴۲۰۹۴-۰۲۱


هر روز صبح، صبحانه به صورت بوفه (سلف سرويس) ارائه خواهد شد. جهت راحتي بيشتر، مهمانان مي توانند صبحانه را درون اتاق هاي خود ميل نمايند. در هنگام عصر نيز چاي در لابي هتل سرو مي شود.

از جمله ساير خدمات و امكانات هتل گراند سنت ميشل مي توان به دسترسي به wifi رايگان در سراسر هتل، مركز تناسب اندام، ماساژ، حمام بخار تركي، ميز پذيرش ۲۴ ساعته و شاتل فرودگاهي اشاره كرد.

در اطراف هتل مي توانيد چندين ايستگاه مترو بيابيد. ايستگاه قطار لوكزامبورگ نيز حدود ۵ دقيقه (پياده) تا هتل فاصله دارد. از طريق اين ايستگاه مي توانيد به صورت مستقيم به فرودگاه شارل دوگل دسترسي داشته باشد.

اين منطقه براي افرادي كه به خوردن غذاهاي لذيذ و بازديد از فرهنگ، تاريخ و هنر هر شهر در هنگام سفر علاقه مند هستند انتخاب مناسبي است.

زوج هاي جوان امتياز ۹.۳ را براي سفر دو نفره به اين هتل داده اند.

لازم به ذكر است، ورود حيوانات خانگي به درون هتل مجاز نمي باشد.

كاركنان اين هتل به ۶ زبان فرانسوي، انگليسي، پرتغالي، اسپانيايي، رومانيايي و ويتنامي قادر به گفتگو با مهمانان مي باشند.


مسافران و گردشگراني كه قصد سفر به كشور فرانسه و شهر پاريس را دارند مي توانند هتل گراند سنت ميشل را براي اقامت در اين شهر انتخاب نمايند. همچنين مي توانيد اطلاعات ساير هتل هاي شهر پاريس را در سايت آدراپانا تراول مشاهده نمايد.


 

هتل گراند سنت ميشل | پاريس


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]